МІЙ КРАЙ - НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ НА ЗЕМЛІ

Дата: 18.05.2018 16:31

Хай радість вам життя дарує,

Щоб посміхалися весь час

Хай мрії ваші всі здійсняться

Прийміть низький уклін від нас

Такими словами привітали жителів с. Дениси та Сомкова Долина ведучі Ольга Литус та Корнієнко Вадим. А радували глядачів різноманітними концертними номерами вчителі та вихованці Соснівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ». Тут був і танець з парасольками від дошкільнят, і пісня про Україну Юлії Ничипорук. Нагадали про кумедні випадки із сільського життя наші улюблені героїні Баба Параска та баба Палажка у виконанні Бумар Олександри та Білокінь Юлії. Про козака, що йшов потайком до дівчини заспівали учні школи, а потім музичну естафету передали акторам десятикласникам із мініатюрою «Бабушки - старушки».

А що таке щастя розказали учні п’ятого класу. Мініатюру - сценку «Доярочки» показали наші артисти із десятого класу, насмішили до сліз юні артисти із мініатюрою «Урок хімії», а  циганський танець у виконанні шостого класу додав азарту.

Отак маленькі артисти та їх викладачі принесли радість багатьом людям, тому аплодисменти та щира вдячність, запрошення приїжджати ще – найкраща подяка справжньому актору.