ВИХОВАНЦІ – ВИХОВАТЕЛЯМ
Дата: 01.10.2018 11:34
Кількість переглядів: 399
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04358916/890f9b201d2d98c908fffbbfbfcf7afc.jpg)
Студениківська ОТГ разом з усіма жителями приєднується до Всеукраїнської акції із привітання з Днем дошкілля своїх улюблених «садочкових мам».
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04358916/9ffecbae4a178c067eba3c4c70900dc8.jpg)
Ми щиро вітаємо всіх працівників, які щоденно долучаються до виховання нашої малечі, які із ніжних маминих рук щоранку беруть маленьку дитячу руку і ведуть дитину у світ мрій, дозвілля, цікавих занять, незабутнього дитинства у садочку.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04358916/4e26d39a2109c9215b8e71fffbb6fa5e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04358916/bfabceeade62f5d9d3514b7eb633f7e4.jpg)
Цього осіннього похмурого дня навіть сонечко посміхалося ласкавіше і вся родина дошкільнят: тата, мами, бабусі зібралися разом, щоб привітати вихователів у с. Переяславське.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04358916/c2a060f175541e5566a848ae09bc1dcb.jpg)
Директор навчально - виховного комплексу Роман Феліксович Корнієнко розповів батькам про роботу колективу із підготовки дошкільного закладу до роботи, не обійшлося і без обговорення найболючіших проблем. Усі присутні зійшлися на тому, що територія закладу обов’язково повинна бути огороджена, а директор школи запропонував батькам взяти участь у завоювання гранту на благоустрій, бо це реальний шлях отримати кошти на огорожу.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04358916/2a610052396fa5a5673462254285effa.jpg)
Коли ж до зали ввійшли малюки і продемонстрували свої уміння читати вірші і танцювати, дорослі були просто у захваті.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04358916/ae4667af061b077e28c5c59be19468f5.jpg)
Керівництво ОТГ не залишилося осторонь і директор школи вручив закладу документи на новеньку пральну машину від голови ОТГ Марії Олександрівни Лях, також подяками нагороджено кращих вихователів, а спеціальний приз отримало фото малюка із родини Гресько.
Та найголовніший подарунок, це щасливі дитячі очі і щирий захват, із яким діти брали участь у заході. Зі святом вас, дорогі вихователі! Будьте нам здорові, щасливі, задоволені. Божої охорони і такого ж ентузіазму на багато-багато років. Зі святом, вас!
« повернутися