ДИТЯЧА ГРА ІЗ НЕДИТЯЧИМИ ПРИСТРАСТЯМИ

Дата: 24.12.2018 15:30

На День Святого Миколая Яготин приймав Дитячий турнір із футболу на призи Групи компаній «Нива Переяславщини» серед команд 2002-2005 року народження.
Після групових ігор у фінал вийшли команди Яготинської ДЮСШ та ДЮСШ Згурівського району. З мінімальною перевагою в один гол першими цього року стали хлопчаки з Яготина. Другу сходинку посіли ДЮСШ Згурівський район під керівництвом Митька Ю.В. Бронзу завоювали зовсім юні гравці ДЮСШ Згурівка та їхній тренер Довгий С.А. Також індивідуальні подарунки отримали кращі спортсмени турніру – кращий бомбардир – Мелешко (Яготин), кращим голкіпером став воротар Прилуцької ДЮСШ, кращий захисник – Менжерес Андрій (ДЮСШ Згурівка) та абсолютно заслужено кращим гравцем турніру став Митько Дмитро (ДЮСШ Згурівський район). У номінаціях гравець-захисник, гравець - «для команди» та воротар індивідуальні нагороди отримали представники Березані (фірмова футбольна форма), воротар команди ОТГ (перчатки) та декілька пар футзального взуття отримали кращі в своїх командах.

Були серед учасників і новачки – команда нашої Студениківської громади. І хлопці, і тренер, і директор школи села Переяславське Роман Феліксович Корнієнко каже, що хлопці старалися з усієї сили, але бракує зіграності, боролися самовіддано за третє місце, хоча суперники були сильніші.

Нагороди вручали директор Групи компаній «Нива Переяславщини» Віталій Шакель та директор із рослинництва компанії Станіслав Григорович Кошіль. а команда Студениківської ОТГ посіла четверте місце, п’ятими були Прилуки, а завершили коло нагороджених представники Березані.

Громада має надію, що власна команда у нас таки буде, а футболісти підтвердили, що вони здатні достойно протистояти навіть іменитим суперникам, які навчаються у районних спортшколах. А футбольна форма від спонсорів – «Ниви Переяславщини» прийшлася якраз по ділу. Тепер громада повинна ще подумати про ремонт спортивного залу, щоб хлопцям було де займатися взимку.