КУЛЬТУРА

Дата: 18.02.2019 12:47

МИСТЕЦЬКІ БЕРЕГИ ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ

Фестиваль "Мистецькі береги Переяславщини" приймала Соснова.
Субота 16 лютого 2019 року видалась сонячною та музичною... Студениківька громада , а саме село Соснова стали цього дня осередком культури Переяславщини. Гостинні господарі - голова Громади Марія Лях, в.о. старости Василь Очкур та директор БК Ніна Антонова щиро зустрічали гостей- начальника відділу культури Переяслав-Хм.РДА Віталія Біденка, методистів РБК Тетяну Холодну, Інну Олійник, Ірину Музику, творчий колектив с.Пологи Чобітьки "Надвечір'я", керівник Л.Мартиненко-сільський голова Олександр Палагута. Оплесками та добрим словом вітали гостей. Вдало відзвітували про свою роботу і творчі колективи Студениківськох ОТГ: вокальний колектив "Долинянка"-керівник Г. Старикова, директор клубу-О.Боліла(в.о. старости Т.Шатун) представили на розгляд журі різнопланову програму, яка дозволила достойно оцінити рівень виконавської майстерності колективу, оригінальні режисерські знахідки викликали захоплення та позитив. Журі відмітили сильні сторони обох колективів та надали рекомендації, щодо підготовки до атестації.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису
Вперше у фестивалі такого рівня взяли участь молоді дитячі хореографічні колективи Студениківської громади. Лише 4 місяці в БК Соснова діє гурток естрадно-спортивного танцю під керівництвом Юлії Кравченко, а вихованці вже показали певний рівень підготоки, спортивну майстерність та волю до перемоги. Їх виступ супроводжувався схвальними вигуками та оплесками. Високій рівень виконавської майстерності продемонстрували вихованці старшої групи дитячого хореографічного колективу"Folkgens" Студениківської ОТГ, члени журі були приємно здивовані, дізнавшись, що цьому колективу всього півроку. (Керівник П.Кірбабіна)
Справжнім подарунком для гостей свята став і виступ дитячого танцювального колективу "Студ-Арт" БК с.Студеники- український народний танець "Черевички" хлопчики і дівчатка виконали майстерно та захоплено, на радість гостям свята та батькам. (Керівник П.Кірбабіна)Гарного настрою танцюристам та видовищності додали і нові щойно придбані громадою для дітей красиві сценічні костюми. Також вперше випробували нову музично- підсилювальну техніку, придбану для БК в минулому році. Дякуємо звукорежисеру заходу Сергію Антонову за якісний звук !
Всі учасники фестивалю вдячні Соснові за теплу залу та "легку сцену" !
Валентина Усик.