СВЯТА ГРОМАДИ

Дата: 09.06.2019 18:35

РОДИННЕ СВЯТО У СОСНІВЦІ

Совснівка – одне із тих невеличких сіл, які можуть сміливо називатися колискою роду. Ось і червневої суботньої днини уже вдесяте зібралися усією громадою. Це справді була зустріч близьких друзів, приятелів, сусідів, однокласників, словом - односельців. Чого тут тільки не було: обійми, сльози, сотні запитань: «Це ти, а я тебе і не впізнала?!»,
Людей прийшла сила - силенна, здається, і не може бути такої кількості у малому селі. Розпочинаючи свято ведучі присвятили його 90 річниці сіл Улянівка, Тарасівка, Соснівка (Радянське).
Пісенними вітаннями зустріли дорогих гостей учасники самодіяльного колективу «Долинянка». То ліричні, то жартівливі пісні розливалися над селом, а артистів обдаровували щирим захопленням, аплодисментами. Староста села Тетяна Василівна Шатун привітала сільську родину зі святом та вручила коровай найповажнішій жительці села – Наталії Іванівні Добровольській.

«Схвильовано хочу подякувати усім організаторам свята, побажати аби спогади дитинства і далі гуртували громаду, щоб родинні зв’язки завжди берегли село, громаду і Україну», - такими словами звернулася до присутніх Марія Олександрівна Лях.

Цілими родинами, кількома поколіннями зібралися, щоб подякувати малій батьківщині, яка дала дорогу у світи. Лунали спогади, запрошували до виступу земляків, аплодували і довго не відпускали артистів – так зустрічалася велика родина Соснівки.