МЕДИЦИНА

Дата: 28.11.2019 12:39

НОВА АМБУЛАТОРІЯ ГРОМАДИ

На будівництві Амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Переяславське помітний рух техніки та будівельників. Роботи проводить ТОВ АМК РЕМ-БУД.

Після отримання коштів фірма розпочала роботи із вирівнювання місця під приміщення. Уже готовий майданчик під забудову засипали щебенем, облаштували щебеневу подушку. Наступний етап - встановлення гідробар’єру та висипка піском.

Поруч із приміщенням готуються облаштувати двокамерний залізобетонний септик для відведення каналізаційних стоків. Бетонні конструкції уже завезені. Як каже майстер будівництва: «Якби була гарна погода, ми завершили б будівництво за два місяці, а взимку треба чекати поки підсохне».
Замовником будівництва є Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації.Громада контролюватиме будівництво.