Потерпілі на виробництві 1 квартал

Дата: 29.04.2020 14:07

Прес-реліз від 29.04.2020 р.

На Київщині понад 4,4 тис. потерпілих на виробництві. За I квартал 2020 року їм виплачено 38,8 млн. грн.

Відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щомісячно здійснюють страхові виплати потерпілим (членам їх сімей) кількість яких станом на 1 квітня цього року становить 4446 осіб, з них: інвалідів I групи – 92 особи, II групи – 451 особа, III групи - 1930 осіб, а також 1663 потерпілих, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності та 310 осіб, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника. За І квартал 2020 року потерпілим (членам їх сімей) виплачено 38,8 млн. гривень.

У структурі страхових виплат, проведених за І квартал 2020 року, основна частина припадає на щомісячні страхові виплати – 37,05 млн. гривень.

Сума витрат на щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілим, склала 34,79 млн. грн.

Сума витрат на щомісячні страхові виплати особам, що мають на це право в разі втрати годувальника, склала 2,26 млн. грн.

Одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності виплачена 10 потерпілим на суму 143,96 тис. грн. Сума одноразової допомоги утриманцям в разі смерті потерпілого склала 80,28 тис. грн. Одноразова допомога в разі смерті потерпілого на сім'ю була виплачена 3 сім'ям і склала 585,5 тис. грн. Допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності виплачена 61 потерпілому на суму 0,95 млн. грн.

Станом на 01.04.2020 року продовжують отримувати страхові виплати 1327 внутрішньо переміщених осіб. З них з Донецької області – 745 осіб та 582 особи з Луганської області.