ВІТАННЯ

Дата: 08.05.2020 22:16

Дорогі земляки!
75 років тому закінчилася Друга світова війна, залишивши по собі кривавий слід у душах, у родинах, в історії. Тих, хто був учасником тієї війни, залишилися одиниці, та чи означає це, що маємо забути про ту ціну, яку заплатили війні наші діти та прадіди. Точно що ні, а якщо спробуємо забути, то війна нагадає нам нещодавно знайденими мінами через три чверті віку, спогадами «дітей війни», загрозливим бряцанням зброї на східних рубежах держави.
Низько вклоняємось ветеранам, які досі ниточками пам’яті зв’язують нас із тією страшною війною. Схиляємо голови перед хлопцями, що завмерли у селах кам’яними обелісками, закликаємо пам’ять нагадувати про війну кадрами фільмів та сторінками книжок, а не болючими ранами. Бажаємо довгого життя учасникам бойових дій у тій війні. Нехай у вас буде поменше причин для смутку, побільше радісних і приємних хвилин. Нехай оточують вас любов і підтримка рідних та близьких!
Захоплюємось відданістю і патріотизмом наших нинішніх захисників і материнською молитвою просимо на них Божої охорони.
Нехай будуть здорові, ті, хто побачив страшне обличчя війни, будучи ще маленьким, хто втратив батьків і дитинство, а нині носить наймення «діти війни».
Тільки гарного життя бажаємо учасникам партизанських загонів, вивезеним у Німеччину і тим, хто працював у колгоспах та на підприємствах у війну.
Вічна слава воїнам, що полягли за свободу та незалежність. Тільки разом, у порозумінні та злагоді, натхненно та згуртовано, ми збудуємо сильну, заможну, непоборну Україну!
Нехай Господь оберігає нашу землю.
З повагою голова Студениківської ОТГ Марія Лях.

Світлина від Студениківська об'єднана територіальна громада.