ВІТАННЯ

Дата: 27.06.2020 14:55

Щиро вітаю громаду із Днем Конституції України – одним із найвизначніших державних свят.

Відзначаємо це свято і усвідомлюємо головний закон країни як гарантію громадського миру та згоди, як основу сильної держави, що забезпечує кожному громадянинові свободу і можливість самореалізації. Два роки живучи в окремій громаді, ми все більше розуміємо принцип народовладдя, коли кожен житель громади є ініціатором і виконавцем, не стороннім спостерігачем, а реальним учасником змін.
Сьогодні, як ніколи, маємо пам’ятати, що держава – це не лише чиновники і депутати, держава – це весь народ. І від щоденних дій кожного з нас залежить не тільки якість життя у громаді, але і успіх у побудові країни, якою пишатимуться наші діти та онуки. Все починається із власної відповідальності, активності, небайдужості.
Вітаю також нашу юну громаду із Днем молоді. Ми пишаємося вами, ми працюємо для вас, ми віримо, що ви збудуєте самодостатню громаду, будете прогресивнішими за нас, успішнішими і підете далі!
Бажаю всім міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості та далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень. Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!
З повагою голова Студениківської ОТГ Марія Лях