КУЛЬТУРА

Дата: 14.08.2020 12:22

ВОКАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ - СПІВОЧА РОДЗИНКА КРАЮ

Об’ємний і ніжний спів, вишукана мелодика, триголосся і завжди прекрасний репертуар, який торкає найніжніші струни душі.
АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ «ДОЛИНЯНКА» СОМКОВОДОЛИНСЬКОГО КЛУБУ
Найповажніший аматорський колектив громади має більше ніж піввікову історію, йому у цьому році 57! Ансамбль створено у 1963 році і двадцять років, до 1983 року, ним керував Григорій Іванович Павленко.
Нині аматорський колектив «Долинянка» є гордістю села Сомкова Долина, а з грудня 2019 року носить звання «народний», яке здобув під керівництвом художнього керівника Галини Вікторівни Старікової. Усі члени колективу завзято і віддано працюють, щоб розвивати та поширювати українські традиції. Колектив «Долинянка» готує розважальні програми різних спрямувань: суспільно – політичного, державного та місцевого значення, також приймає участь у святкових концертах, районних фестивалях.

За час своєї творчої діяльності неодноразово були переможцями районних фестивалів та конкурсів. Нагороджені Почесними грамотами та дипломами.
Два останні роки поспіль у місті Бровари ставали дипломантами першого відкритого фестивалю «Долі надвечір’я».
За вагомий внесок у розвиток та популяризацію української пісні за кордоном на ІІ-му міжнародному фестивалі – конкурсі «Наша пісня - наша доля» в Словенії в червні 2019 року стали Лауреатами другої премії.
Є Лауреатами першої премії міжнародного конкурсу «Українські солоспіви у Рієці».
З 2009 року кожен рік нагороджувались дипломами як учасники фестивалю народної творчості «Мистецькі береги Переяславщини».

Отримали подяки від Міністерства культури України за відтворення та популяризацію традицій рідного краю і участь у святі « Готуємося до Дня вишиванки» у місті Києві в травні 2019 року; Подяку за участь у арт - фестивалі « Медовий баштан».
Колектив « Долинянка » щодня дарує талант, любов та щирі серця односельцям.