ВІТАННЯ

Дата: 24.08.2020 13:32

Дорогі друзі, шановна громадо!
Напередодні Дня народження держави хочу привітати кожну родину громади із величним святом – ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!
Зовсім юна за історичними мірками незалежна держава Україна, пройшла невеликий шлях, але кожен його день зітканий із сотень місяців і днів звитяги наших предків, із величних історичних постатей і звичайних людей, які цеглинка за цеглинкою вимуровували стіни нашого спільного дому.
Нині наш час стати будівничими. Нині кожен із нас, учитель, хлібороб, лікар, водій, мама на своєму робочому місці творить нову історію, історію своєї родини, сім’ї, роду, громади, села. Напередодні таких свят, як ніколи, відчуваєш свою причетність до спільноти. Від кожного із нас залежить, якою ця країна стане завтра.
Наші воїни боронять її на Сході, підростають у колисках нащадки козачого роду, змінюються міста і села, міцніють і розвиваються громади.
Нехай так буде завжди. Добра і злагоди у Ваших оселях, дитячого сміху і любові у домівках, нових досягнень у трудових колективах, радості і щастя!
З Днем народження, Україно! Зі святом, дорогі земляки!
З повагою голова Студениківської ОТГ Марія Лях