Минулоріч потерпілим на виробництві виплачено 164,9 млн. гривень

Дата: 03.02.2021 22:10

Прес-реліз від 03.02.2021 р.

Минулоріч потерпілим на виробництві виплачено 164,9 млн. гривень

Відділеннями управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щомісячно здійснюються страхові виплати потерпілим (членам їх сімей) кількість яких станом на 1 січня цього року становить 4361 особу, з них: інвалідів I групи – 83 особи, II групи – 441 особа, III групи - 1891 особа, а також 1643 потерпілих, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності та 303 особи, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника.

За 2020 рік потерпілим (членам їх сімей) виплачено 164,9 млн. гривень.

У структурі страхових виплат основна частина припадає на щомісячні страхові виплати – 156,72 млн. гривень.

Сума витрат на щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілим склала 147,0 млн. грн.

Сума витрат на щомісячні страхові виплати особам, що мають на це право в разі втрати годувальника склала 9,7 млн. грн.

Одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності призначена 32 потерпілим на суму 445,1 тис. грн.

Сума одноразової допомоги утриманцям в разі смерті потерпілого склала 546,5 тис. грн. Ця допомога нараховувалась 15 утриманцям.

Одноразова допомога в разі смерті потерпілого на сім'ю була нарахована 10 сім'ям і склала 2 205,5 тис. грн.

Відшкодовано вартість поховання 2 потерпілих на виробництві на суму 3 тис. грн.

Допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності призначена 366 потерпілим на суму 4,98 млн. грн.

Продовжують отримувати страхові виплати 1319 внутрішньо переміщених осіб. З них з Донецької області – 742 особи та 577 осіб з Луганської області.