СВЯТА ГРОМАДИ

Дата: 07.07.2021 15:31

СТУДЕНИКІВСЬКА ГРОМАДА МРІЄ ЗНАЙТИ КВІТКУ ЩАСТЯ

Містична ніч напередодні Івана Купала подарувала усій громаді купу позитивних емоцій, радість від довгоочікуваних зустрічей, приємні враження та естетичну насолоду від виступів улюблених колективів.

СТУДЕНИКИ ВАБИЛИ ЩАСТЯ ЯСКРАВИМИ ВИСТУПАМИ

Берег ріки Нетеча зібрав напередодні мало чи не всі Студеники. Люди скучили за зібраннями, тому розпочалося святкування рівно о сьомій годині. Концертне дійство було яскравим і насиченим, увібрало у себе усю артистичну красу громади, починаючи від дитячих,закінчуючи дорослими колективами. Глядачі палко вітали народні вокальні колективи «Долинянка», «Червона калина» та «Осіннє золото», зачаровано слухали «Дівчат з Левади», «Вербиченьку» та колектив «Надія». Шквал аплодисментів зірвали солістки _ Зоя Романівна Тимченко – очільниця культури громади та Лілія Білан. У театралізованому купальському дійстві взяли участь дитячі хореографічні колективи «Барвінок» та «Фолькденс».

Вітаючи громаду зі святом, голова Студениківської ТГ Марія Олександрівна Лях зазначила, що ми пройшли пандемію із найменшими втратами і нині готові набиратися сил, оздоровлюватися, набиратися позитивних емоцій, щоб здолати будь-які труднощі. Усім жителям громади Марія Олександрівна побажала знайти свою квітку щастя у ніч, коли цвіте папороть.

На зміну концерту прийшла дискотека, зібравши молодь не тільки Студеників, але і навколишніх сіл.Дійство затягнулося до глибокої ночі і завершилося купальськими вогнищами. Маємо надію, що у них згоріли всі проблеми.