На Київщині відбулася нарада з впровадження е-лікарняних

Дата: 19.08.2021 11:56

На Київщині на базі КНП «Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» відбулася нарада з впровадження е-лікарняних

Днями на базі КНП «Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Макарівської селищної ради відбулася нарада з питань впровадження електронної форми листків непрацездатності, сформованих на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

Участь у нараді взяли заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації – начальниця управління з медичної роботи Олена Коваленко, начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Микола Крентовський, головна спеціалістка відділу Валентина Главата, а також представники закладів охорони здоров’я Київщини: медичні директори, голови лікарсько-консультативних комісій закладів охорони здоров’я, які вже перейшли на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

Цей медичний заклад вибраний для проведення наради не випадково, адже він одним із перших виконав наказ Міністерства охорони здоров’я від 01.06.2021 року №1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки» і, не чекаючи початку вересня, вже в перехідний період, призупинив видачу листків непрацездатності на паперових бланках і перейшов на формування електронних листків непрацездатності.

Окрім теоретичної частини, під час якої були розглянуті особливості організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього та порядок здійснення Фондом перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності з використанням групи підсистем «Оброблення та аналіз електронних листків непрацездатності» Єдиної інформаційно-аналітичної системи Фонду, також було проведено практичне тренування по формуванню медичних висновків про тимчасову непрацездатність у реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я відповідно до порядку.