БЛАГОУСТРІЙ

Дата: 02.12.2021 13:55

КОМУНАЛЬНІ БУДНІ ГРОМАДИ

Працівники КП «Господар» продовжують підготовку об’єктів до зими. Цього разу роботи стосувалися огорожі кладовища у селі Леляки. Огорожу зробили дерев’яну із класичного штахетника, матеріалами допомогли підприємці із села Студеники на прохання голови громади, а встановили огорожу працівники комунального підприємства.

«Ця справа уже давно чекала свого завершення, бо попередня огорожа була у жалюгідному стані. Отож нова огорожа облаштована з двох сторін і сягає 26 метрів у лицьовій частині та ще 30 метрів з бокової. Наразі роботи не завершені, бо погода не дає змоги, заклишилося фарбування. Будемо намагатись зробити це найближчим часом, як тільки стоятимуть погожі дні без опадів та морозу. Комунальники впоралися із роботою добре і вигляд огорожа має достойний, усе інше – доробимо», - зазначила очільниця Семенівського старостинського округу Валентина Михайлівна Жеребко.