ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 25.10.2022 10:24

На Київщині понад 3,6 тис. потерпілих на виробництві

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щомісячно здійснює страхові виплати потерпілим на виробництві (членам їх сімей), кількість яких станом на 01 жовтня 2022 року становить 3672 особи, з них: осіб з інвалідністю I групи – 76, II групи – 378 осіб, III групи – 1627 осіб, а також 1323 потерпілих, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності, та 268 осіб, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника. Їм виплачено 46,56 млн гривень.

У структурі страхових виплат основна частина припадає на щомісячні страхові виплати – 44,14 млн гривень.

Сума витрат на щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого, склала 41,0 млн гривень.

Сума витрат на щомісячні страхові виплати особам, що мають на це право в разі втрати годувальника, склала 3,2 млн гривень.

Одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності призначена 9 потерпілим на суму 120,86 тис. гривень.

Сума одноразової допомоги утриманцям в разі смерті потерпілого склала 238,2 тис. гривень.

Одноразова допомога в разі смерті потерпілого на сім’ю була нарахована 6 сім’ям і склала 1191,0 тис. гривень.

Допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення або встановлення інвалідності призначена 66 потерпілим на суму 872,07 млн гривень.

Продовжують отримувати страхові виплати 850 внутрішньо переміщених осіб. Із них з Донецької області – 486 осіб та 364 особи – з Луганської області.

За третій квартал витрати на всі види допомог склали 143,2 млн гривень

За оперативними даними витрати на всі види допомоги (тимчасова непрацездатність, вагітність та пологи, поховання) по Київській області за ІІІ квартал 2022 року склали 143,2 млн гривень. А саме:

- по тимчасовій непрацездатності – 86,61 млн грн (60,48% до всіх видів допомог);

- по вагітності та пологах – 56,17 млн грн (39,22% до всіх видів допомог);

- на поховання – 0,41 млн грн (0,29% до всіх видів допомог);

- по ізоляції від COVID-19 – 0,01 млн грн (0,01% до всіх видів допомог).