Поліцейські офіцери громади

Хоменко Руслан Іванович

Поліцейський офіцер громади майор Руслан Хоменко успішно пройшов конкурсний відбір та спеціалізоване навчання на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. До цього десять років працював на посаді дільничного та керівника дільничних Переяслав-Хмельницького району. Крім обов’язків дільничного до повноважень офіцера належить також виявлення порушень дорожнього руху. Побутові сварки, насилля у родині, робота із неповнолітніми разом із ювенальною поліцією, вирішення сусідських суперечок, контроль дотримання умов зберігання власниками мисливської зброї.

Робота поліцейського офіцера громади буде тривати із 9 години ранку до 18 годин вечора, крім суботи та неділі. У разі виникнення надзвичайної ситуації чи загрози життю слід звертатися до відділення поліції за телефоном 102. Цей виклик паралельно надходитиме на планшет офіцера громади, усі подальші дії будуть здійснюватися спільно. Також інформуватимуть офіцера громади про будь-які дії інших підрозділів Національної поліції на території громади. Працівники поліції  при виїзді на виклик документують подію, але розгляд справи і прийняття рішення у подальшому -  за поліцейським офіцером ОТГ.  Зателефонувати поліцейському офіцеру громади можна за телефоном: 093 - 050-63-16.

Нестеровський Микола Борисович