ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ДОРОГИ МІЖ СЕЛАМИ КОЗЛІВ ТА ЛЕЛЯКИ

Студениківська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території для будівництва дороги загального користування між с. Козлів та с. Леляки Бориспільського району Київської області» відповідно до вимог Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку".

Детальний план території розроблено з метою визначення планувальної організації та функціонального призначення і параметрів забудови, а також містобудівних умов та обмежень забудови території, на якій передбачається реконструкція дороги загального користування між с. Козлів та с. Леляки з влаштуванням твердого покриття.

Просимо ознайомитись з графічними та текстовими матеріалами.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЗаписка ДПТ дорога

Звіт СЕО ДПТ дорога

Повідомлення ДПТ дорога