Про скликання шостої сесії VІІ скликання

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 14-ОД

16 квітня 2018 року

Про скликання шостої сесії VІІ скликання

Керуючись п.8 ч.3 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Студениківської сільської ради:
І.         Скликати шосту сесію Студениківської сільської ради VII скликання 25 квітня 2018 року о 13 год в приміщенні сільської ради с. Студеники з таким порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення № 106 від 30.03.2018 року «Про припинення (ліквідацію) структурного підрозділу «Мазінська філія «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад».

2. Про створення Центру первинної медико-санітарної допомоги.

3. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування об’єкту нерухомості – амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Студеники.

4. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в постійне користування об’єкту нерухомості – амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Соснова.

5. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в постійне користування об’єкту нерухомості – амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Переяславське.

6. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в постійне користування об’єкту нерухомості – фельдшерсько-акушерський пункт с. Козлів.

7. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в постійне користування об’єкту нерухомості – фельдшерсько-акушерський пункт с. Соснівка.

8. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в постійне користування об’єкту нерухомості – фельдшерсько-акушерський пункт с. Сомкова Долина.

9. Про делегування повноважень.

10. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І квартал 2018 року.

11. Про затвердження плану роботи сільської ради з підготовки регуляторних актів на 2017 рік.

12. Про укладання угоди з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою.

13. Про затвердження Статуту Студениківського дошкільного навчального закладу «Малятко» в новій редакції.

14. Земельні питання.

15. Різне.

ІІ.        Секретарю сільської ради, головам постійних комісій підготувати проекти рішень та необхідні матеріали з вищезазначених питань.

Сільський голова                                   М.О.Лях