ОСТАННІЙ ДЗВОНИК КЛИЧЕ ЮНІСТЬ У СВІТИ, А ДІТВОРУ У ВИР ШКІЛЬНИХ КАНІКУЛ

Дата: 29.05.2018 08:24

Шановні друзі, щиро вітаємо всіх жителів громади: дідусів, бабусь, тат і мам, вчителів, директорів шкіл,випускників, школярів, малечу із всенародним святом – Останнім Дзвоником.

Скільки б нам не було років, як далеко не занесла б нас доля – дитинство наше завжди пов’язане зі спогадами про рідний дім і школу.

Сьогодні вулиці усіх сіл громади були заповнені святково одягнутими школярами із квітами та кульками. Батьки, шефи, керівники - усі вони прямували у одному напрямку, до школи. А школа, ошатно вбрана, чекала своїх вихованців, випускників, вчителів і такого мелодійного дзвоника.

Стояли струнко на лінійці школярі під Гімн України, випускники Із урочистими стрічками дякували школі, батькам і вчителям. Ті, хто вчора вперше ступив на шкільний поріг, виглядали уже впевненими і набагато сміливіше вітали своїх друзів – випускників. Випускники танцювали шкільний вальс із мамами Директори шкіл вручали грамоти, відзнаки кращим учням. А над усім оцим витали голуби.

Отож від імені усієї громади вітаємо школярів із закінченням навчального року, тепер на них чекають шкільні табори і веселі шкільні канікули, сонце і літо. Випускникам бажаємо успішної здачі ЗНО, вчителям дякуємо за наснагу і терпіння, і всім нам бажаємо, щоб малеча росла щасливою.