Для внутрішньо переміщених осіб

переміщених осіб та

постраждалого від конфлікту

населення в України

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 24.05.2018 № 9928/0/2-18/22  Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні розпочало впровадження в Україні проекту сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні.

Реалізацію Проекту передбачено у 24 областях України.

В рамках Проекту планується проведення 132 дводенних тренінгів із розвитку само зайнятості та мікро підприємництва внутрішньо переміщених осіб та представників місцевих громад.

Для реалізації проекту Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні визначено регіональних виконавчих партнерів.

У Київській області таким партнером є громадська спілка «Програма сприяння відродженню та інтеграції Сходу України «Донбас» контактний телефон 095-890-57-03.

Прошу сприяти поширенню інформації про впровадження Проекту серед громадян та громадських організацій з метою залучення зацікавлених осіб до участі в ньому.

Додаток: на 2 аркушах інформаційний лист про проект.

Заступник

директора департаменту                                                       С.В.Мацько