ПОЧИНАЄМО КУПУВАТИ ТЕХНІКУ

Дата: 24.12.2018 15:46

Звичайно, що це невелика покупка, але радість від неї була неабияка. До господарства Студениківської ОТГ додалося нове придбання – тракторний причеп та дві лопати – невеличке снігоочисне обладнання виробництва Білорусі. Причеп новенький, із нарощеними бортами, так що запросто може інтенсивно використовуватися у господарстві громади: навісне обладнання – дві лопати, які можуть вигрібати сніг із вузеньких вуличок сіл громади.

Із трактором поки що не склалося. Для виділення такої суми із бюджету громади слід провести тендер, той, хто на ньому дасть найменшу суму і виграє. Тендер провели, а переможець відмовився за виграну ним суму продавати трактор, захотів доплату(готівкою!). На це, звичайно, не пішли і тому зараз тендер проводиться повторно. Кошти на трактор передбачені у бюджеті наступного року.
Уже у перший день причеп був використаний для будівельних робіт при ремонті адмінбудівлі.

До речі, у будинку сільської ради досі проведено заміну вікон на обох поверхах і доходять до завершення роботи із перекриття даху, тому техніці робота є.
Отож, вітаємо громаду із першим малесеньким придбанням і бажаємо злагодженої роботи, вдалих тендерів і оновлення. Далі буде…