Новорічне святкування

Дата: 09.01.2019 15:58

Вперше в малій залі Будинку Культури с.Студеники святкували Новорічний ранок для діток. Працівники Будинку культури та молодь села створили оригінальний дизайн зали, фотозони, гірлянди, нашій громаді дуже дякуємо за Ялинку і теплу залу.

Фото без описуДо вихованців хореографічного та декоративно-прикладного гуртків та всіх діток села завітали Дід Мороз, Снігуронька та Снігова Королева з іграми, розвагами, хороводами.

Фото без описуФото без описуКерівники гуртків БК висловлюють подяку батькам за виховання талановитих, добрих та розумних дітей. Голова громади - Марія Олександрівна привітала гостей свята та побажала веселих свят та щасливого Нового року. Заступнику голови Гудзю М.М.дякуємо за величезний особистий внесок в добру справу ! Діти та їх батьки були дуже вдячі за солодкі подарунки, які підготували меценати, наші земляки і депутати - Володимир Луценко та Володимир Саєнок. Приємно було отримати і смачний торт від щедрого підприємця !

Дякуємо за допомогу та сприяння у проведенні Свята "Ветаптеку" !

Фото без описуЗдоров'я вам, добрі люди !
Мирного і щасливого Нового року !
До нових зустрічей !