ІННОВАЦІЇ

Дата: 28.02.2019 08:44

ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ГРОМАДИ – ЧАС НА РОЗДУМИ

Фото без описуКиївський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми ULEAD з Європою та Мінрегіон України опікується пошуком ефективних рішень, які здатні піднести економічну спроможність громад на істотно новий рівень. Саме тому на одному із зібрань обговорювали пропозиції науковців, економістів, енергетиків узагальнені у презентації від представника Києво- Могилянської академії. Були представлені можливі інноваційні рішення, які здатні задовольнити потреби підприємців і дати потужний імпульс для соціально-економічного розвитку. Тетяна Тимошенко – радник з питань регіонального розвитку Київського ЦРМС захопливо презентувала, зокрема, створення кооперативів, що дало б змогу об’єднати зусилля та залучити кошти на сміливі інноваційні проекти. Серед найбільш привабливих пропозицій для громад: удосконалення управління процесами розробки та ухвалення рішень в громадах завдяки впровадженню геоінформаційних та CRM систем; інноваційні пропозиції щодо проектів з енергомоніторингу, поводження з ТПВ, будівництва доріг, вирощування с/г культур; експертна підтримка проектів кооперації та створення кластерів з метою розвитку підприємницької активності; створення громадських та культурно-освітніх просторів в громадах; розвиток туризму тощо.

Фото без описуФото без опису
Зацікавлення присутніх викликала можливість вирощувати павловнію, як високодохідну швидкорослу промислову деревину, але необхідною умовою для купівлі саджанців є створення кооперативу, а ось до цієї думки громада ще «не дозріла», тому ухвалено рішення про продовження вивчення цього питання.