ПЕРЕМОГИ

Дата: 28.02.2019 08:46

БРАВО, «БАРВІНОК»!
Немає нічого дорожчого і красивішого за дитину, а якщо ще вона чимось захоплена, а якщо вона ще і талановита!!!
Саме такі діти у нашій громаді.
23—24 лютого у Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Україна єднає світ». Село Переяславське представляв танцювальний колектив "Барвінок". Учасниками конкурсу були колективи з різних областей України та країн ближнього зарубіжжя в актовому залі Київського університету туризму, економіки та права.Велика кількість учасників і колективів, високий рівень виконавської майстерності, суворе і професійне журі, недитячі змагання, пристрасті, енергія творчості і натхнення. Хореографічний колектив «Барвінок» під керівництвом Олександра Івановича Козачка здобув трете місце в номінації "Народні танці" і був нагороджений медалями та Кубком.

Вручення нагород, медалей стало справжнім святом. Окрему церемонію нагородження влаштували для дітей батьки. Депутати від села Переяславське: Сергій Григорович Адаменко, Олена Анатоліївна Кожем’якіна, Олександр Миколайович Остапенко, Володимир Іванович та Світлана Іванівна Шендрик, староста села Михайло Романович Ємельяненко – придбали солодкі подарунки для дітвори. А танцюристи із задоволенням позували перед об’єктивом і пообіцяли, що більше жодних місць, окрім першого

Батьки дітей висловлюють слова щирої подяки художньому керівнику - Козачку Олександру Івановичу за натхненну і плідну роботу із дітьми. Окрема батьківська подяка голові громади – Марії Олександрівні Лях за надану можливість безкоштовних поїздок для участі у фестивалі.

Попереду – нові перемоги. Подивіться, як личать нашим дітям медалі!
«Барвінок», ми пишаємось тобою! Нових перемог і вдячних глядачів!