БЛАГОУСТРІЙ

Дата: 25.03.2019 08:52

ВИКЛИК ДЕПУТАТІВ ПЕРШИМИ ПРИЙНЯЛО СЕЛО КОЗЛІВ

Дарма, що весняний дощик щосили зривався нагадати, хто в домі господар, але ентузіазму громади села Козлів він не зменшив. Оголошений двомісячник благоустрою, вони вирішили розпочати із посадки дерев.
Дружно зібралися представники бюджетної сфери: сільської ради, закладу культури, працівники Групи компаній «Нива Переяславщини», жителі села і за кілька годин поруч із приміщенням сільської ради уже висаджено 650 сосен. Садили так дружно, що навіть не помітили, як сплинув час. Челендж із прибирання громади успішно розпочато.

Староста громади Григорій Миколайович Кобялко та головний агроном відділку Віталій Олександрович Трохименко також не стояли осторонь. «Дарма, що роботи в полі зараз доволі, але від такої справи відмовлятись не можна», - каже головний агроном Віталій Олександрович.

Березовим соком власного виробництва Григорій Миколайович пригощав не тільки своїх земляків, але і жителів Студеників: «Раніше це був просто пустир, потім ми висадили ліс, але він згорів, бо ми все ще не навчилися берегти довкілля. У цьому році погода якраз така, щоб садити, тому нехай він шумить і радує наших дітей».