ДВОМІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 08.04.2019 15:49

ВЕЛИКЕ П’ЯТНИЧНЕ ПРИБИРАННЯ

П’ятниця у Студениківській ОТГ стала великим «прибиральним» днем. По всій громаді кипіла робота.
У Студениках, у найбільш кричущій точці – на стихійному сільському звалищі поруч із лісом не покладаючи рук трудилися працівники сільської ради, бюджетної сфери, жителі Студеників. Вивезене і висипане абиде сміття створило якийсь просто неземний пейзаж. Якби у фільмі жахів був епізод про пустельну планету після людського господарювання, він виглядав би саме так. Благо, що не бракувало ані ентузіазму, ані робочих рук, так що робота лагодилася і за годину-другу територія виглядала вже зовсім інакше. Втомлені і задоволені результатом волонтери сподіваються, що кожен із жителів відчуватиме свою особисту відповідальність за стан довкілля і своєю посильною працею допоможе прибрати місце, яке є нашим рідним великим домом, нашу громаду.

На іншому кінці громади, у селі Переяславське, до прибирання цього дня долучилася Група компаній «Нива Переяславщини». Сто працівників компанії за три години прибрали обочини від в’їзду у село по окружній дорозі до ЕКХП, вивезли 11 ГАЗонів сміття та прибрали 8 кілометрів шляху.
Чистота і порядок у громаді залежить від кожного з нас, це зона нашої особистої відповідальності за якість і комфортне проживання, тому давайте приберемо все разом і будемо дбати про чистоту довкілля у майбутньому.