КУЛЬТУРА.ГАСТРОЛІ

Дата: 14.05.2019 10:04

НАШІ НА ВЕСНЯНОМУ ЯРМАРКУ
11-12 травня у Пирогові з 10:00 до 18:00 години проводиться традиційний ВЕСНЯНИЙ ЯРМАРОК народного мистецтва.
У Національному музеї народної архітектури та побуту України склалася гарна традиція проводити народні ярмарки та дні ремесел, куди запрошують кращих майстрів з усіх куточків України. Майстри знайомлять відвідувачів з традиційними ремеслами українців, пропонують придбати виготовлені з великою любов’ю вироби: вишиті сорочки, рушники, скатертини, ткані килими; керамічний розписний посуд та дитячі свистунці;плетені меблі, корзини, різьблені дерев’яні ложки та іграшки; писанки, ляльки-мотанки, прикраси з бісеру та соломки; вироби ковалів; українські пряники та медові напої.

Фото без описуФото без опису
Відпочиваючи у неповторних природних умовах, серед мальовничих краєвидів музею, відвідувачі слухають давні українські пісні у виконанні кращих фольклорних колективів України. Цього року два колективи Студениківської ОТГ стали учасниками весняної ярмарки на запросини організаторів та отримали дипломи учасників заходу. Відвідувачі музею із захопленням слухали наші чудові колективи – «Долинянка» с. Сомкова Долина та «Осіннє золото» с. Козлів. Слухачі доторкнулися до глибин невичерпної криниці народної творчості, а самодіяльні артисти отримали натхнення на нові ще більші творчі досягнення. Щиро вітаємо колективи та їх керівників із високою оцінкою їх творчого доробку.