СПОРТИВНІ ІГРИ

Дата: 28.05.2019 14:25

ДУШУ –БОГОВІ, ЖИТТЯ – УКРАЇНІ, ЧЕСТЬ - СОБІ!

Під таким гаслом у громаді пройшли випробування із гри «Джура».
Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») – це форма позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливий засіб формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.

Метою гри «Джура» є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.
І етап військово-спортивної гри Сокіл («Джура») серед команд закладів освіти Студениківської ОТГ проходив у Студениках. Участь у грі брали 2 команди: «Гайдамаки» (Студениківський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів) та «Козаки» (Соснівське НВО «ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО»). Силу, вправність, згуртованість учні демонстрували у таких видах змагань:
- Стройовий огляд
- Рятівник (медичні знання)
- Стрільба з пневматичної зброї
- Метання гранати
- Збирання та розбирання автомата
- Стрибки на скакалці
- Підтягування на перекладині.
Перемогу отримала команда «Гайдамаки» Студениківського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів. Команди отримали грамоти за участь.

Щира вдячність організаторам змагань: це вчитель захисту Вітчизни Корецький Сергій Миколайович та вчитель фізичного виховання Шелест Віктор Володимирович Студениківського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів.