ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН

Дата: 09.06.2019 18:19

ГЕНПЛАН СОСНОВА. ОСТАТОЧНИЙ ВАРІАНТ

Відбулися громадські слухання із обговорення кінцевого варіанту Генерального плану села Соснова. Паралельно із Генпланом розглядався також остаточний варіант рекреаційної зони та головного парку села. Голова ОТГ Марія Олександрівна Лях, депутати та члени виконкому від села Соснова, представники громадськості детально розглянули та схвалили запропонований документ.

Фото без описуВідтепер саме він буде основою розвитку села, оскільки є основним видом мiстобудiвної документації з планування території населеного пункту, призначеним для реалізації довгострокової політики в питаннях використання i забудови території.
Окрім цього присутні затвердили також детальний план парку, а розпочати роботи вирішили із розбивки та облаштування пішохідних доріжок. Повністю процес впорядкування парку займе тривалий час і розрахований на наступні 3-4 роки, але ентузіазму жителям не бракує, а запропоновані проектантами у тривимірній проекції фото, - справді вражають.