БЕЗПЕКА ГРОМАДИ

Дата: 10.06.2019 15:15

БЕЗПЕКА ГРОМАДИ У РУКАХ ПРОФЕСІОНАЛІВ

У Студениківській ОТГ цими днями розпочала патрулювання охоронна фірма «Альфа-безпека». Два екіпажі по дві особи будуть почергово здійснювати патрулювання території громади впродовж усієї доби, третій представник фірми буде чергувати біля моніторів відеокамер, розташованих у приміщенні пожежного депо громади.

Фото без описуНаразі відеокамери встановлюються практично в усіх селах громади у найбільш людних місцях, на в’їзді та виїзді із села. Деякі проблеми ще наявні із Інтернет зв’язком, але робота із провайдерами для його покращення продовжується. Якщо впродовж дня ви зустрінете білий автомобіль із написом «Служба охорони», не сумнівайтесь, - це вартові безпеки громади.У разі гострої необхідності телефонуйте за номером: 093 -100 - 32 - 62.

Фото без опису «Серед пріоритетів роботи громади, разом із освітою та медициною – безпека жителів на першому місці, саме тому ми звернулися до професіоналів і я вдячна депутатському корпусу за підтримку цього проекту», - так про новації у громаді каже її очільниця Марія Олександрівна Лях.