ГАСТРОЛІ. КУЛЬТУРА

Дата: 30.06.2019 20:05

ЯК СТУДЕНИКІВСЬКА ОТГ ЄВРОПУ ДИВУВАЛА

Колективи художньої самодіяльності громади на фестивалі народної пісні у Словенії. За три години до концерту сходили на екскурсію по місту і зробили спільне фото.

Фото без описуМер міста Целе прийняв нашу делегацію. Ми навіть заспівали йому ,,Многая літа,, і стали місцевими улюбленцями. Ми запалили Словенію своїми співами, і разом із Маестро Гаденко заспівали пісню про долю України.

Третій Міжнародний фестиваль "Українські солоспіви в Рієці'' зустрів нас чудовою погодою і вимогливим журі. Якщо казати точно - то це був, швидше, майстер-клас від членів журі - солістів Націонпльної.опери Хорватії. Всі наші колективи виступили чудово !

Фото без описуФото без опису

Перемогу на Міжнародному конкурсі у місті Рієка отримав вокальний колектив "Долинянка", першим у Словенії став колектив  "Веселка", колектив "Осіннє золото посів друге місце. Щире спасибі від усіх учасників поїздки нашим спонсорам:: Груп компаній "Нива Переяславщини",, ТОВ "Пелском", ПП "Соснова", ФГ "Світ ланів". Низький уклін організатору і модератору гастролей - народному артисту України Мар'яну Гаденку!.