СВЯТА ГРОМАДИ

Дата: 10.07.2019 11:58

СОСНОВА ВІДЗНАЧАЄ 397

Село Соснова, давнє козацьке село із яскравою історією відзначає 397 річницю із часу заснування.

Свято сумістили  із Івана Купала, яке  Соснова традиційно святкує впродовж багатьох років яскраво, барвисто, стаючи центром купальських гулянь у регіоні. Цьогорічне свято не стало винятком. Велелюдну громаду над мальовничим озером вітали голова Студениківської ОТГ Марія Лях, староста села Василь Очкур, директор школи Анатолій Красуцький. Передовиків виробництва, ветеранів сільськогосподарської галузі, найповажнішу мешканку села серед жінок, якій виповнилося 93 роки та найстаршого серед чоловіків( 89 років), подружні пари, які прожили у парі 25 і навіть 60 років, багатодітні родини , учасників АТО, народжених цього року малюків привітав та відзначив преміями керівник ПП «Соснова» Юрій Павлушко.

Піснями та танцями радували глядачів учасники народних вокальних колективів «Веселка» та «Долинянка», хореографічний колектив «Пульс».

Фото без описуНе бракувало гостей, запрошених професійних колективів, музики і традиційних купальських розваг.