ДОРОГИ ГРОМАДИ

Дата: 16.08.2019 14:08

ТРОТУАР: ЧЕРГА ДРУГА

У селі Переяславське підходять до фінішу роботи із облаштування тротуару вздовж однієї із основних транспортних магістралей села. Перша черга від сільської ради до школи уже облаштована.

Фото без описуА ось друга черга - з протилежного боку,- іде з великими потугами. Працівникам ТОВ «Агрошляхбуд», виконавцям робіт, прийшлося врахувати усі особливості рельєфу: десь підсипати, весь поглибити траншею під тротуар. Але, як каже виконроб компанії, фірма гарантує тривалу і успішну експлуатацію. А ще окремо хочеться сказати про працівників. У спеку і холод вони щоденно роблять свою звичну роботу – прокладають дороги і тротуари, аби колись хтось пройшов чи проїхав ними у нове щасливе життя. Тому спасибі вам, люди у помаранчевих жилетах, за роботу. Нехай ваша робота буде не важкою для вас, більше механізованою, більш осучасненою, а для нас більш надійною.

Працівники дорожньої служби не великі любителі фотографуватися, але не цього дня. Вони таки стали частиною історії Студениківської ОТГ, яка будує дороги у щасливе завтра.
Звучить, як замовляння, правда?)))