ДОРОГИ ГРОМАДИ

Дата: 16.08.2019 14:08

ТРОТУАР: ЧЕРГА ДРУГА

У селі Переяславське підходять до фінішу роботи із облаштування тротуару вздовж однієї із основних транспортних магістралей села. Перша черга від сільської ради до школи уже облаштована.

А ось друга черга - з протилежного боку,- іде з великими потугами. Працівникам ТОВ «Агрошляхбуд», виконавцям робіт, прийшлося врахувати усі особливості рельєфу: десь підсипати, весь поглибити траншею під тротуар. Але, як каже виконроб компанії, фірма гарантує тривалу і успішну експлуатацію. А ще окремо хочеться сказати про працівників. У спеку і холод вони щоденно роблять свою звичну роботу – прокладають дороги і тротуари, аби колись хтось пройшов чи проїхав ними у нове щасливе життя. Тому спасибі вам, люди у помаранчевих жилетах, за роботу. Нехай ваша робота буде не важкою для вас, більше механізованою, більш осучасненою, а для нас більш надійною.

Працівники дорожньої служби не великі любителі фотографуватися, але не цього дня. Вони таки стали частиною історії Студениківської ОТГ, яка будує дороги у щасливе завтра.
Звучить, як замовляння, правда?)))