ВІТАННЯ

Дата: 24.08.2019 16:03

Шановна громадо!
З нагоди Дня народження держави, прийміть щирі вітання від депутатського корпусу, членів виконкому, виконавчого апарату Студениківської ОТГ та від мене особисто з величним святом. День Незалежності для українців – особлива подія. Освячений віковічним прагненням багатьох поколінь до волі, окроплений кров’ю предків, уславлений звитягою, він – уособлення мрій і надій. Державність, соборність і незалежність для нас сама суть, наша національна ідея.
Сьогодні очікування людей особливо великі, тому щире наше бажання, аби вони справдилися. Нехай відкриваються нові світлі шляхи для розвитку рідної України, нехай процвітаючими стануть наші міста і сели, хай будуть самодостатніми громади, а кожна родина живе у благополуччі, злагоді і достатку.
Мирного неба над Україною, виваженості і главенства державних інтересів керівництву держави, щасливого життя нашому працьовитому люду! Вічна пам’ять полеглим героям і слава Україні.
З повагою голова Студениківської ОТГ Марія ЛяхФото без опису