БУДІВНИЦТВО, РЕКОНСТРУКЦІЯ

Дата: 29.08.2019 16:22

«УСЕ ПІД СУВОРИЙ ТЕХНАГЛЯД», - ТАКИЙ ВЕРДИКТ ОЛЕКСАНДРА МОСТІПАНА

Найбільш відвідуваний об’єкт останнього часу і цього дня став місцем зустрічі. Саме у освітньому закладі села Переяславське зібрався цілий консиліум: засновник Групи компаній «Нива Переяславщини» Олександр Мостіпан, директор компанії Віталій Шакель, директор з будівництва Анатолій Єшенко, голова Студениківської ОТГ Марія Лях, староста села Переяславське Михайло Ємельяненко, директор школи Роман Корнієнко- тобто, як бачите, усі зацікавлені особи. Після оглядин території Олександр Олексійович зробив висновки, що будівельний підрозділ компанії із земляними роботами впорався добре. Марія Олександрівна відзначила, що «Нива Переяславщини» за два дні зробила більше, ніж підрядники за три місяці. Зокрема, було проведено весь комплекс робіт із благоустрою. Вивезення будівельного сміття, вирівнювання території, перепланування, завезення землі. Керівник компанії також погодився, що до висівання газону треба залучити агрономічну службу «Ниви», щоб забезпечити гарний результат і дітям було зручно на території школи. Потім присутні обійшли кожну класну кімнату. Працівники будівельного підрозділу «Ниви» завершували прикручувати стінові панелі, також будівельникам доручено знайти кутові планки, яких наразі бракує, мами та педагоги закінчували мити вікна. «Однак роботи із монтажу електрообладнання повинні завершити працівники підрядної організації, які мають відповідні ліцензії», - на цьому наголосив Олександр Мостіпан.

Фото без описуФото без опису
Хоча весь хід будівництва здійснювала підрядна організація під контролем інспектора із технічного нагляду, представника Київської обласної державної адміністрації, і все це було за бюджетні кошти, - після огляду приміщень школи занепокоєння усіх учасників зібрання викликали недоліки у будівництві, які спостерігалися навіть візуально. Тому Олександр Олексійович запропонував запросити незалежного експерта для реальної оцінки якості будівництва, зробити висновок і надати його як до Київської обласної державної адміністрації так і до прокуратури області. «Це не звичайний об’єкт, це школа, тому ми хочемо бути переконані, що всі роботи мають належну якість і приміщення безпечне для перебування дітей», - підсумував Олександр Мостіпан.