Дата: 25.09.2019 14:42

СТУДЕНИКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

25.09. 2019 року                                                             № 29-02-05

Про проведення громадських слухань

з обговорення проекту

Стратегії сталого розвитку

Студениківської ОТГ на 2019-2026 роки.

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.13  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Розпочати з 01.10.2019 року по 31.10.2019 року включно процедуру громадських обговорень та врахування пропозицій громадськості щодо проекту Стратегії сталого розвитку Студениківської об’єднаної територіальної громади на 2019-2026 роки.
  2. Уповноважити головного спеціаліста з регіонального розвитку Студениківської сільської ради Козелецьку Віту Петрівну опрацьовувати зауваження та пропозиції громадськості щодо проекту Стратегії, які надходитимуть від мешканців Студениківської  громади на скриньку електронної пошти Kozeletska.v.p@gmail.com
  3. Організувати та провести громадські слухання з метою обговорення та врахування громадської думки при розробці проекту Стратегії сталого розвитку Студениківської об’єднаної територіальної громади на 2019-2026 роки за датами та місцями визначеними у цьому розпорядженні, а саме:

- с. Студеники – 15.10.2019 р. о 09:00 в актовому залі Студениківського Будинку культури;

- с. Сомкова Долина – 18.10.2019 р. о 10:00 в клубі села Сомкова Долина;

- с. Переяславське  – 19.10.2019 р. о 13:00 в Переяславському Будинку культури;

- с. Козлів – 24.10.2019 р. о 10:00 в клубі села Козлів;

- с. Соснова  –  25.10.2019 р. о  9:30 в клубі села Соснова.

1. Оприлюднити шляхом розміщення:
  • на офіційному веб-сайті Студениківської сільської ради http://studenykivska.gromada.org.ua/
  • офіційній фейсбук-сторінці щодо розробки Стратегії https://www.facebook.com/ studenykivska.gromada/
  • на інформаційних дошках оголошень в адміністративній будівлі Студениківської сільської ради
  • у вільному доступі протягом робочого часу автентичних копій проекту Стратегії в приміщенні Студениківської сільської ради, адмінприміщення старостинських округів сіл Переяславське, Козлів, Сомкова Долина, Соснова
  1. Для участі в громадських слуханнях та обговореннях запросити представників вуличних комітетів, об’єднань громадян, громадських організацій, депутатів сільської ради, представників усіх груп мешканців громади.
  2. Протокол громадських слухань з обговорення громадської думки при розробці проекту Стратегії сталого розвитку Студениківської об’єднаної територіальної громади на 2019-2026 роки опублікувати на офіційному веб-сайті сільської ради та на офіційній сторінці у Facebook.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за  собою.

Сільський голова                                                        М.О.Лях