Дата: 25.09.2019 14:56

Дорогі земляки!

Робочою групою Студениківської сільської ради об’єднаної територіальної громади при сприянні експертів Фундації Розвитку Місцевої Демократії з Польщі був напрацьований проект документу "Стратегія сталого розвитку Студениківської ОТГ  на 2019-2026 роки", який сьогодні виноситься на громадське обговорення.

Консультації триватимуть 31 день –  з  1  по  31  жовтня  2019 року включно.

Цей етап громадського обговорення є найважливішим етапом формування Стратегії, оскільки від кожного з мешканців буде залежати, в якому напрямі ми будемо будувати спроможну громаду до 2026 року і як будемо використовувати свої ресурси, державні кошти та кошти міжнародної технічної допомоги.

Після врахування Ваших пропозицій Стратегія буде доопрацьована і винесена на сесію сільської ради для затвердження.

Ваші коментарі, зокрема пропозиції щодо завдань Стратегії, надсилайте до 31.10.2019 року на e-mail: kozeletska.v.p@gmail.com. Також Ви можете внести свої пропозиції, перейшовши за посиланням : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5Gr2Dw7c0Y_h9qVqmLFwCjTaXqVh-TCJxIx_JSJbgS-SVOw/viewform?vc=0&c=0&w=1

Проект Стратегії є доступним на інтернет-сторінці громади та на інформаційних стендах в адмінбудинках Студениківської сільської ради. Розглядатимуться лише ідеї, подані в письмовій формі.

Місце прийому пропозицій на паперових носіях: приміщення Студениківської сільської ради, адмінприміщення старостинських округів сіл Переяславське, Козлів, Сомкова Долина, Соснова

Також за цими  адресами  Ви можете отримати консультації.

Важливо! Ваші пропозиції будуть братися до уваги за умови, що пропозиції будуть містити ім’я, прізвище та адресу подавача.

Заплановані також публічні консультаційні зустрічі, на які запрошуються всі охочі. Вони відбудуться:

зустріч в с. Студеники – 15.10.2019 р. о 09:00 в актовому залі Студениківського Будинку культури;

зустріч в с. Сомкова Долина – 18.10.2019 р. о 10:00 в клубі села Сомкова Долина;

зустріч в с. Переяславське  – 19.10.2019 р. о 13:00 в Переяславському Будинку культури;

зустріч в с.Козлів – 24.10.2019 р. о 10:00 в клубі села Козлів;

зустріч в с. Соснова  –  25.10.2019 р. о  9:30 в клубі села Соснова.

Сьогодні ми плануємо своє життя на наступні 7 років. І від кожного з нас залежать майбутні перспективи розвитку громади.

Щиро запрошую. Прошу також поширити інформацію про дані консультації серед усіх зацікавлених осіб.

З повагою,

Сільський голова         Марія Олександрівна ЛЯХ