ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 12.10.2019 13:14

ЧОТИРИСТА ХВИЛИН ДО ЧОТИРЬОХСОТЛІТТЯ
Центральне село Студениківської громади відзначало своє чотирьохсотліття. Величезний відрізок історії із сотнями людських доль, переплетеними і об’єднаними у одну історію. Ми ж хочемо розповісти тільки про чотириста хвилин цієї історії – відзначення Дня села.

Усіх, хто цього дня прийшов до Будинку культури на самому вході зустрічав чудовий колектив, як відлуння давно минулої юності – духовий оркестр Баришівського Будинку культури. Віртуозне виконання класичних маршів, вальсів, сучасної музики заставило заслухатись навіть зовсім незвиклих до такої музики школярів, а людям старшого покоління подарували справжні хвилини насолоди.

Естафету перейняли уже на сцені самодіяльні артисти. Рідному селу найменші жителі вихованці дитячого садочка «Малятко» - учасники хореографічного колективу «Фолкденс» подарували свій перший у житті виступ. До них приєдналися усі групи ансамблю під керівництвом Поліни Кірбабіної і розгорнули ціле танцювальне дійство, наповнивши кожну хвилину дитячою безпосередністю, козацькими забавами, українським колоритом!
Вітали жителів і численні гості у їх хвилинах були представлені: голова правління ЕКХП Олександр Ярощук, директор ТОВ «Нива Фарм» Віталій Трохименко, директор Благодійного фонду «Нива Переяславщини» Микола Шевченко, директор ТОВ «Партнер-ТВ» Володимир Лисюченко, голова ПП «Соснова» Юрій Павлушко
« Сьогодні ми можемо прозвітуватися маленькими досягненнями: ми кожного дня робимо впевнені кроки до кращого і облаштованішого життя: у кожному селі ми зробили по одній - дві асфальтовані вулиці, маємо власну освіту та медицину, обговорюємо напрацьовану спільно Стратегію розвитку громади, а в день свята хочеться побажати всім Божої благодаті, злагоди і єдності спільної праці на розквіт громади», - зазначила голова ОТГ у хвилинах вітання громади.

Ведучі привітали іменинників село Жовтневе, якому -60, Студениківську школу, срібних ювілярів, малюків 2019 року, найповажніших жителів села і це була їх хвилина слави.
Пісенні вітання подарували улюбленці молоді - солісти – вокалісти Андрій Мосієнко, Валентин Жуль, Дар’я Перескокова та вокальний колектив «Дівчата з Левади», справжні хвилини зачарування піснею і чудовими голосами виконавців.

А хвилини, які подарували справжні друзі, народні артисти України: Мар'ян Гаденко, Анатолій Демчук, заслужені артисти України: Зоя Тимченко, Юлія Мартинова, лауреати Міжнародних фестивалів: Ванда Дріневська, Оксана Дроботенко, Анастасія Нечаєва, були сповнені лірики, артистизму, професіоналізму. Завершився виступ спільним виконання пісні «Доле моя, доле» Мар’яна Гаденка.
Потім було частування зі смаженим поросятком та смаколиками від «Ниви Переяславщини», а для молоді нескінченні хвилини святкової дискотеки від Валентина Жуля.
Нехай кожна хвилина життя Студеників буде хвилиною щастя, радості, благополуччя!