СТРАТЕГІЯ ГРОМАДИ

Дата: 15.10.2019 13:53

ОБГОВОРЮЄМО СТРАТЕГІЮ

«Документ, який ми сьогодні зібрались обговорити, не просто папірець, це плід роботи багатьох людей, бо саме виходячи із Стратегії ми будемо планувати використання коштів бюджету, тому ми зацікавлені, щоб до його обговорення долучилося якомога більше людей. Доки кожен із нас не зрозуміє, що якість нашого життя у громаді залежить від кожного, швидкість, темп змін задовольняти нас не буде. Усі проблеми, які обговорюються, є дуже важливими, саме тому обрано формат громадських консультацій. Нас, наприклад, цікавить вибір людей між облаштуванням артезіанської свердловини та бювету з питною водою і ремонтом водопровідної мережі, бо одночасно такі два великі проекти втілюватись не будуть, але належної зацікавленості процесом обговорення Стратегії ми не побачили»,- говорить голова ОТГ Марія Лях.

Модератор проекту, провідний спеціаліст із регіонального розвитку громади Віта Петрівна Козелецька презентувала проект Стратегії. Присутні додали до проекту конкретні пропозиції із асфальтування окремих вулиць, облаштування паркових зон, покращення роботи комунального підприємства та бюджетної сфери громади, ЦНАПу. У зв’язку із низькою активністю громадян обговорення проекту буде продовжено у селі Студеники у наступний вівторок 22 жовтня.
Заплановані також публічні консультаційні зустрічі, на які запрошуються всі охочі. Вони відбудуться:
зустріч в с. Сомкова Долина – 18.10.2019 р. о 10:00 в клубі села Сомкова Долина;
зустріч в с. Переяславське – 19.10.2019 р. о 13:00 в Переяславському Будинку культури;
зустріч в с.Козлів – 24.10.2019 р. о 10:00 в клубі села Козлів;
зустріч в с. Соснова – 25.10.2019 р. о 9:30 в клубі села Соснова.

Світлина від Студениківська об'єднана територіальна громада.