СПІВПРАЦЮЄМО

Дата: 16.10.2019 14:01

СПІВПРАЦЯ ІЗ КОЛЕГАМИ

Зацікавлена розмова людей, що займаються спільною справою, завжди на користь. Красивий жовтневий день був, поруч з іншим, присвячений також цим питанням. У гості до нашої громади приїхали очільники та представники ОТГ Київщини, обласного радіо та Укрінформ разом з експертами Київського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «ULEAD з Європою», щоб побачити практичне втілення децентралізації, зокрема у соціальній сфері.

«Створення можливостей для задоволення у повній мірі соціальних запитів населення, є одним із пріоритетних завдань громади. Тому розвиток освіти, медицини, та створення умов для гармонійного розвитку особистості, дитини, - це те, що ми робимо насамперед», - зазначила Марія Олександрівна.

Гості відвідали навчальні заклади сіл Переяславське та Студеники, побували у Інклюзивно- ресурсному центрі, ознайомились із досвідом створення пункту базування екстреної медичної допомоги та співпрацею громади із закладом для надання невідкладної медичної допомоги.