СТРАТЕГІЯ ГРОМАДИ

Дата: 25.10.2019 08:37

ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ОБГОВОРЕННЯ СТРАТЕГІЇ

Село Козлів виявилось більш активним ніж інші села громади, бо на обговоренні Стратегії були присутні аж 13 осіб, хоча від цього пропозиції не стали менш актуальними. Найгостріші проблеми пов’язані із питаннями облаштування села, благоустрою громади, Обговорювалось також формування свідомого ставлення жителів до довкілля, забезпечення населення якісною питною водою, поводження з твердими побутовими відходами.

Фото без описуФото без опису
Серед пропозицій були: влаштування скверу чи парку на території села, покращення стану місцевих водойм. Молодь бажала бачити місцевий осередок культури ще і кінотеатром. Також було запропоновано пропагувати використання біопрепаратів для септиків, як для автономної каналізаційної установки для приватних будинків так і для звичайних вигрібних ям. Обговорювались пропозиції щодо програми доступного житла для молоді.
Від найактивніших учасників зборів надійшло чимало цікавих думок, зокрема, пропозиція влаштувати поле для гольфу та відкрити на базі медичного закладу стоматологічну клініку для обслуговування усієї громади. Пропозиції будуть узагальнені та внесені до Стратегії розвитку громади.