ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 14.11.2019 13:30

АМБУЛАТОРІЯ У СЕЛІ ПЕРЕЯСЛАВСЬКЕ – ВІДЛІК РОЗПОЧАТО!

Днями надійшов перший транш коштів на будівництво Амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Переяславське. Як пообіцяв підрядник, відразу після отримання коштів роботи будуть розпочаті. Замовником будівництва є Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації. Департаментом проведено тендер, у якому переможцем стала компанія ТОВ АМК РЕМ-БУД. Державна субвенція на зведення цього об’єкту становить 7 560 тисяч гривень.
Будівництво ведеться на дольовій участі 90 на 10, десять відсотків вартості проекту сплачує Студениківська ОТГ. Свою частку вартості будівництва - 840 тисяч гривень громада уже внесла. Усі попередні роботи щодо виділення землі громада завчасно забезпечила. Розташована Амбулаторія буде у центрі села, поруч із Будинком культури. Як повідомляє староста села Михайло Романович Ємельяненко роботи повинні розпочатися вже завтра. Наразі жодного руху техніки на визначеній ділянці немає, тому очікуємо…
За документами Амбулаторія повинна бути збудована ще у цьому році. Підрядник має значний досвід у проведенні будівельних робіт і вже будував подібні об’єкти.