Дата: 06.12.2019 12:11

Ми пишаємось своєю армією! Зі святом, дорогі захисники!

Від імені виконкому, виконавчого апарату та депутатського корпусу щиро вітаємо із Днем Збройних Сил України усіх, хто стоїть на захисті суверенітету і незалежності нашої батьківщини. У окопах на Сході, на кордонах, на суші і у морі ви виконуєте найвищий чоловічий обов’язок – бути оборонцями своє рідної землі, українських міст і сіл, власних родин.
Успадкувавши прадавній дух витязів Київської Русі, із глибинними генами Запорозького козацького війська, наповнені пам’яттю дідів і прадідів – учасників Другої світової війни, наші військові демонструють приклади воєнної звитяги, мужності і героїзму.
Ми вклоняємось пам’яті загиблих воїнів, співчуваємо їх родинам і молимося за живих.
Любі захисники Вітчизни, дорогі наші хлопці та дівчата, вам усім – від солдата до генерала, зичимо доброго здоров’я, легкої служби, вірних побратимів поруч, Божої охорони і мирної української землі під ногами.
Зі щирою повагою голова Студениківської ОТГ Марія Лях.