СВЯТА ГРОМАДИ

Дата: 08.12.2019 12:56

ВІТАННЯ ВОЯКАМ!

Сьогодні у будинку культури с. Студеники відбувся святковий концерт, присвячений Дню збройних сил України та Дню працівників місцевого самоврядування.
Концерт відкрили вокальний ансамбль ,, Дівчата з Левади'' разом з танцювальним колективом ,, Фолкденс'' спільною композицією ,,Дівчата з України''.

Голова Студениківської громади М.О.Лях щиро привітала всіх зі святом, побажала всім щастя, здоров'я, мирного неба.
Захисникам Вітчизни, тим, хто на передовій зараз бореться за нашу незалежність, побажала здоров'я, сили духу, успіхів на всіх фронтах.

На знак глибокої поваги до подвигу захисників, які віддали життя за незалежність України присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.
Свято було цікавим і захоплюючим.
Ведуча свята Л.В. Крамаренко оголошувала все нові номери.
Перед присутніми виступили молоді талановиті дівчата Ушко Віка та Серга Алла зі своїми чудовими піснями. Танцювальний колектив ,,Фолькденс'' ( керівник П. Кірбабіна) зачарував присутніх хореографічними композиціями ,, Сік землі'' , ,,Ми козаки'' .

А вокальний ансамбль ,, Дівчата з Левади'' заворожив глядачів виконанням українських пісень так, що присутні довго не відпускали їх і по закінченню концерту, раз за разом просячи виконати пісню на ,,біс''.