РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ

Дата: 16.12.2019 12:46

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 41-02-05

16 грудня 2019 року

Про скликання  сорокової    сесії УІІ скликання.

Керуючись п.8 ч.3 ст. 42  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Студениківської  сільської ради :
І.    Скликати  сорокову  сесію  Студениківської  сільської ради VII  скликання  23 грудня  2019 року о 13 год в приміщенні Студениківської сільської ради  з таким порядком денним :

1.  Про внесення змін до рішення Студениківської сільської ради УІІ скликання від 22.12.2018 року №511-21-УІІ «Про сільський бюджет Студениківської сільської ради на 2019 рік (в новій редакції) з наступними змінами  та додатків до нього.

2.Про затвердження бюджету Студениківської сільської ради  на 2020 рік.

3.Про затвердження прогнозу сільського бюджету Студениківської сільської ради на 2021-2022 роки

4. Про затвердження штатного розпису апарату Студениківської сільської ради та її виконавчих органів на 2019 рік.

5. Про затвердження штатного розпису закладів культури Студениківської сільської ради.

6.  Про затвердження штатного розпису закладів освіти Студениківської сільської ради.

7.  Про результати діяльності Студениківського інклюзивно-ресурсного центру  в 2019 році.

8. Про затвердження штатного розпису Студениківського інклюзивно-ресурсного центру  на 2020 рік.

9.  Про затвердження плану роботи сільської ради та виконавчого комітету на 2020 рік.

10. Про викладення рішення  № 765 від 26.06.2019 року «Про затвердження регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Студениківської сільської ради» в новій редакції.

11. Про внесення змін до рішення  № 29-ІІІ-УІІ від 15.01.2018 року «Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної  допомоги на поховання»

12. Земельні питання.

ІІ.     Секретарю сільської ради оприлюднити  розпорядження на офіційному  сайті  сільської ради,  повідомити депутаті сільської ради та керівників структурних підрозділів про дату, час та місце  проведення  сесії сільської ради.

Сільський голова:                                   М. О. Лях