ТЕПЛОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Дата: 11.12.2019 09:14

ТЕПЛО НА КОНТРОЛІ

«Одне із основних наших завдань на осінньо - зимовий період – це забезпечення надійного і безперебійного теплопостачання закладів бюджетної сфери теплом. Головну частину цієї роботи ми виконали ще влітку – провели заміну котлів на твердопаливні, зараз залишилося утеплити труби та придбати генератори», - про пріоритетні завдання громади говорить її голова Марія Олександрівна Лях.

Саме над встановленням генератора працюють у дошкільному закладі села Переяславське. Головний постачальник тепла для садочка Олександр Петрович Шевченко говорить, що із такою кількістю відключень, як у селі Переяславське нормальної роботи нагрівальних приладів бути не може. От і приходиться слідкувати за кожним відімкненням, тому генератор – річ необхідна. Тепер дитячий садок під надійним контролем, а генератор працюватиме автоматично. Марію Олександрівну радує, що втрати тепла невеликі, бо температура на вхідній і вихідній трубі майже однакова. Дрова використовуються тільки на розпалку, потім підтримується температура вугіллям, тому у приміщеннях закладу тепло.

Паралельно у школі підрядна організація завершує роботи із утеплення труби.