ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 16.12.2019 09:38

АМБУЛАТОРІЯ СЕЛО ПЕРЕЯСЛАВСЬКЕ, ЗВОДИМО СТІНИ

Черговий етап будівництва Амбулаторії – зведення стін. Стіни зводяться із газоброку. Погода цьому всіляко сприяє, як на замовлення впродовж цього тижня температура сягатиме близько 8-10 градусів тепла, тому будівельники сподіваються не тільки звести зовнішні стіни, але і збудувати перестінки. Площа приміщення становить 343, 43 квадратних метри. Естафету від майстрів зведення підвалин, перейняла бригада мулярів із Тетіївського району Київщини.

На запитання голови ОТГ Марії Олександрівни Лях, чи достатньо часу минуло від встановлення фундаменту, керівник будівництва зауважив, що блоки легкі, тому процес зведення стін і зміцнення бетону відбувається одночасно. За плюсових температур повітря це відбувається дуже швидко.

Водночас разом із головою ОТГ до будівельників підходить староста села Михайло Романович Ємельяненко, цікавиться чи потрібна якась допомога, чи підвезти продуктів, але, окрім піску, будівельникам нічого не потрібно. А пісок завезли наступного дня.