СВЯТА ГРОМАДИ

Дата: 19.12.2019 09:48

СОСНОВА ВІТАЄ ЗІ СВЯТАМИ

Немає жодного українця, який у це особливе свято не чекав би подарунків від доброго дідуся – Святого Миколая. Хтось вимиває чобітки і ставить їх на віконце, хтось чекає дарунку під подушкою, а хтось зранку мерщій біжить під ялинку. Дідусь Миколай не минає жодного дому і різочки підносить дітям дуже рідко.

Доєдналися до свята і дорослі: художня самодіяльність села Соснова разом із дітьми, учасниками хореографічного ансамблю «Пульс» та учнями школи привітали зі святом діточок та працівників сільської ради села Студеники.

Учні третього та четвертого класів із задоволенням дивилися виступ артистів, аплодували, відгадували загадки, підспівували та пританцьовували. А добрий дідусь нагородив усіх присутніх, навіть зовсім дорослих, солодкими подарунками.
«Нехай у кожній родині громади панує мир і злагода, нехай жодного будинку не залишиться без Божої благодаті, нехай Святий Миколай принесе достаток у родини, благополуччя і обдарує всіх добрим здоров’ям» , - вітаючи зі святом зазначила Марія Олександрівна.