БЛАГОДІЙНІСТЬ

Дата: 19.12.2019 09:58

ПОМІЧНИКИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Акція, яку проводила громада, зі збору подарунків для наших діточок, завершилася. Щире спасибі усім, хто до неї доєднався, приніс часточку свого тепла, турботи, доброти, щоб у всіх дітей громади було відчуття свята. Працівники Студениківської сільської ради Юлія Григорівна Козелецька та Альона Ігорівна Кононенко відвідали Центр реабілітації та вручили подарунки нашим хлопчикам. Солодощі, канцелярські прилади, одяг, а головне увага і підтримка особливо цінні у такі дні. Окремі пакуночки були від громади села Переяславське. Найбільше наше спільне бажання, щоб у долі дітей все склалося добре.
Нехай щасливими будуть наші діти, а їх батьки мають усі можливості для їх гарного виховання і підтримки. Спасибі усім благодійникам! Із Днем Святого Миколая!